O grupie


BJM
to grupa oddanych, doświadczonych i innowacyjnych profesjonalistów, zjednoczonych przez wspólne zobowiązanie do etyki, uczciwości, rzetelności i wydajności. Naszej kulturze przedsiębiorczości sprzyja otwarta komunikacja wśród członków naszego zespołu, łącząca wiedzę i spostrzeżenia różnych branż i linii biznesowych. Kluczowe sektory naszej działalności to: wynajem powierzchni biurowych, handlowo-usługowych oraz produkcyjno-magazynowych, teleinformatyka, land development oraz inwestycje w budowę nieruchomości pod sprzedaż lub wynajem.

Dynamikę naszego rozwoju i klucz do sukcesu gwarantuje kadra pracownicza. Udało nam się skompletować zespół, którego doświadczenie, wykształcenie i umiejętności ściśle współgrają z charakterem wykonywanej pracy. Zaangażowanie i motywacja kadry do pracy wyznaczają wspólne cele oraz wyjątkowe poczucie tożsamości z grupą.

Siedziba firmy BJM zlokalizowana jest w Wołominie. Silna identyfikacja z tym miejscem wiąże się z jedną z naszych strategii jaką jest rozwój gospodarczy tego miasta oraz budowanie w nim zaplecza biznesowego i umacnianie pozycji atrakcyjnego partnera w Unii Europejskiej.